Krátkodobé povinné ručení

Pojišťovny nabízí krátkodobé pojištění pro skupiny vozidel dle platného sazebníku povinného ručení, například produkt Standard nebo Plus.  lze sjednat pouze na celé měsíce. Minimální délka trvání pojištění je jeden měsíc, maximální délka trvání pojištění je dvanáct měsíců.

Pro krátkodobé povinné ručení nelze uplatnit bonus / malus. Spolu s krátkodobým pojištěním odpovědnosti nelze uzavřít žádná další pojištění.

Pokud hledáte možnost jak si zařídit povinné ručení opravdu výhodně, pak je třeba hledat nejlevnější povinné ručení na internetu a to najdete zde právě pod odkazem nejlevnější povinné ručení, kde je na právě zde online schované.

A mnoho druhů pojištění a výpočty jejich cen najdete na webu kalkulačka.eu

Pokud chcete rychlé a kvalitní informace o zákonném pojištění vozidel pak zde si můžete vybrat z několika tipů, které vás dovedou až ke zdroji. Začneme obecnými informacemi o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel tzv.Povinné ručení. Online se můžete dozvědět o cenách, sazbách, a specifických případech v poradně, statistikách či o skutečných případech ze života. Temperamentní Povinné ručení Generali z Itálie nabízí např. v ceně pojištění střetu se zvěří, Povinné ručení Wustenrot jde svou cestou a téměř vždy se něčím odlišuje od konkurence, co by váa mohlo zajímat. Povinné ručení ČSOB má v nabídce zahrnuté Úrazové pojištění řidiče. Pokud chcete Pronájem bytů bez realitky, pak využijte tohoto odkazu a nebudete platit provizi.