Pojištění motorových vozidel

Policie stále šetří dopravní nehody, při kterých dochází k cca tisíci úmrtím a škodám za miliardy korun. ročně. Nemusí nutně dojít ke srážce. Stačí, když vám přední sklo poškodí odlétnutý kámen. Takové škody jsou běžné a velmi nepříjemné.

 

 

Druhy pojištění motorových vozidel

 

1. Individuální pojištění

a/ povinné ručení

b/ havarijní pojištění

c/ úrazové pojištění přepravovaných osob

d/ pojištění skel

e/ asistenční služby

f/ pojištění zavazadel

g/ pojištění právní ochrany

h/ pojištění náhradního vozidla

 

2. Flotilové pojištění

Flotilové pojištění se hodí pro klienty, kteří mají pět a více vozidel. Více pojištěných vozidel, méně starostí a finanční výhody

Pokud hledáte možnost jak si zařídit povinné ručení opravdu výhodně, pak je třeba hledat nejlevnější povinné ručení na internetu a to najdete zde právě pod odkazem nejlevnější povinné ručení, kde je na právě zde online schované.

A mnoho druhů pojištění a výpočty jejich cen najdete na webu kalkulačka.eu

Pokud chcete rychlé a kvalitní informace o zákonném pojištění vozidel pak zde si můžete vybrat z několika tipů, které vás dovedou až ke zdroji. Začneme obecnými informacemi o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel tzv.Povinné ručení. Online se můžete dozvědět o cenách, sazbách, a specifických případech v poradně, statistikách či o skutečných případech ze života. Temperamentní Povinné ručení Generali z Itálie nabízí např. v ceně pojištění střetu se zvěří, Povinné ručení Wustenrot jde svou cestou a téměř vždy se něčím odlišuje od konkurence, co by váa mohlo zajímat. Povinné ručení ČSOB má v nabídce zahrnuté Úrazové pojištění řidiče. Pokud chcete Pronájem bytů bez realitky, pak využijte tohoto odkazu a nebudete platit provizi.