Způsoby platby povinného ručení jsou možné povícero:

Poštovní poukázka

poštovní poukázka typu A

Při platbě tímto způsobem nezapomeňte uvést následující variabilní symbol: vyplnit číslo návrhu pojistné smlouvy*

Vkladem hotovosti nebo bezhotovostním převodem z účtu

vkladem hotovosti pokladní složenkou nebo bankovním převodem z Vašeho účtu

Při platbě tímto způsobem nezapomeňte uvést následující identifikátory platby:

variabilní symbol: vyplnit číslo návrhu pojistné smlouvy o povinném ručení*

konstantní symbol: 3559 (přímá platba), 3558 (převod z účtu)

Úspěšnost provedení transakce lze v případě hlášení pojistné události prokázat standardním bankovním výpisem v případě, že v době hlášení pojistné události nebude na uvedeném účtu pojišťovny evidována Vaše platba.

* Číslo návrhu pojistné smlouvy naleznete v levém horním rohu návrhu pojistné smlouvy, který Vám bude po dokončení sjednání pojištění zaslán na Vaši e-mail adresu. Dovolujeme si Vás požádat o úhradu pojistného uvedeného na návrhu pojistné smlouvy nejpozději 4 pracovní dny před počátkem pojištění, abychom mohli zabezpečit vystavení a doručení dokladu o povinném ručení tedy tzv. zelené karty do data počátku pojištění.

Pokud hledáte možnost jak si zařídit povinné ručení opravdu výhodně, pak je třeba hledat nejlevnější povinné ručení na internetu a to najdete zde právě pod odkazem nejlevnější povinné ručení, kde je na právě zde online schované.

A mnoho druhů pojištění a výpočty jejich cen najdete na webu kalkulačka.eu

Pokud chcete rychlé a kvalitní informace o zákonném pojištění vozidel pak zde si můžete vybrat z několika tipů, které vás dovedou až ke zdroji. Začneme obecnými informacemi o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel tzv.Povinné ručení. Online se můžete dozvědět o cenách, sazbách, a specifických případech v poradně, statistikách či o skutečných případech ze života. Temperamentní Povinné ručení Generali z Itálie nabízí např. v ceně pojištění střetu se zvěří, Povinné ručení Wustenrot jde svou cestou a téměř vždy se něčím odlišuje od konkurence, co by váa mohlo zajímat. Povinné ručení ČSOB má v nabídce zahrnuté Úrazové pojištění řidiče. Pokud chcete Pronájem bytů bez realitky, pak využijte tohoto odkazu a nebudete platit provizi.